Peste 10.000 de Recenzii de Pasager Verificate: AirAdvisor Sărbătorește Încă o Realizare

Pentru a utiliza materialele de pe această pagină, consultați AirAdvisor.

Peste 10.000 de Recenzii de Pasager Verificate

Anul trecut am fost încântați să sărbătorim atingerea pragului de 100.000 de clienți, iar acum suntem încântați să vă împărtășim o altă realizare semnificativă: Atingerea a peste 10.000 de recenzii verificate ale clienților, împreună cu un total de 4.000 de recenzii de produse.

De la începuturile noastre în 2017, echipa noastră excepțională de avocați a servit peste 190.000 de pasageri cu cererile lor de despăgubire pentru întârzieri de zbor, anulări și refuzuri de îmbarcare.

Atingerea acestor repere evidențiază pasiunea și angajamentul nostru de a oferi servicii uimitoare clienților noștri în 12 limbi și în peste 58 de țări. Și asta nu e tot. Aceste recenții reflectă experiențele unor oameni reali, pasageri reali care au avut încredere în AirAdvisor pentru a-i ajuta cu cererile de despăgubire pentru compensații de la companiile aeriene, iar noi suntem foarte recunoscători pentru încrederea pe care ne-au acordat-o.

Jorge Alberto Gamez Gutierrez

„Am făcut o cerere la KLM și compania a ajutat foarte mult; m-au ținut informat despre cerere tot timpul. Recomand cu încredere serviciile Air Advisor. Mulțumesc foarte mult.”

Anonim

„Chiar nu știam la ce să mă aștept, și aveam puține așteptări să obțin vreo compensație de la compania aeriană luând în considerare că nici nu-mi răspundeau la emailuri. Sunt foarte, foarte fericită cu cum Air Advisor doar mi-a luat documentele, iar în câteva luni mi-am primit compensația integrală înapoi! Compania mea aeriană mi-a anulat zborul în ultimul moment, iar următorul cu acea companie aeriană urma să fie ziua următoare, pe care eu nu-l puteam aștepta că trebuia să mă întorc mai devreme în ziua aceea. Am fost nevoită să rezerv un zbor pe ultima sută de metri cu o altă companie, ceea ce m-a costat de ori prețul biletului meu inițial și a fost foarte scump pentru mine. Am fost compensată pentru ce am plătit integral datorită Air Advisor!”

Johnny Wren

„ Am fost blocat în Aeroportul Otopeni România din cauza unui zbor anulat a unui prieten care trebuia să mi se alăture la aeroport. Nu m-am putut îmbarca în zborul meu și într-o astfel de situație când a venit am luat un alt zbor. Am crezut că toți banii mei au fost risipiți din cauza bătăii de cap. Dar după, un alt prieten mi-a spus despre AirAdvisor. Doar am completat formularul online, am încărcat câteva documente și în luni am primit un ramburs parțial. Grozav.”

Rhea Rudnicki

„Nu am putut să prind zborul wizzair din Bucuresti din cauza sosirii târzii a primului meu zbor la aeroport. Am fost atât de îngrijorată din cauza pierderii banilor. După, cineva mi-a spus  despre AirAdvisor și m-au ajutat să obțin compensația în 7 săptămâni.”

Saldy Wilson

„Zborul meu a fost întârziat timp de 9 ore și m-a supărat serviciul groaznic al easyJet. Am trecut la serviciile Air Advisor. Mersi că m-ați ajutat cu procesarea compensației mele, azi am primit un ramburs de 350 de dolari.”

Clienții ne-au acordat o evaluare de 4.6 din 5 pe baza a peste 10.216 recenzii

Deși ne bucurăm să sărbătorim această nouă reușită, înțelegem, de asemenea, că este mai mult decât o statistică. Aceste cifre întruchipează poveștile autentice ale persoanelor care au ales AirAdvisor ca partener de călătorie. Acest lucru nu face decât să ne inspire să ne perfecționăm și să ne îmbunătățim serviciile pentru a depăși așteptările iubitei noastre clientele.

De asemenea, sărbătorim aproape 4.000 de recenzii de produse

Așa este! Pe lângă atingerea celor 10.000 de recenzii, suntem bucuroși să anunțăm că în doar 6 ani, am acumulat aproximativ 4.000 de recenzii de produse!

Această creștere entuziasmantă poate fi atribuită eforturilor concentrate ale echipe noastre de a menține cele mai mari standarde de excelență în industria călătoriilor. Acesta este un motiv de sărbătoare!

Acum, mai mult ca niciodată, ne angajăm să ajutăm pasagerii să își înțeleagă drepturile și să obțină despăgubirile pe care le merită!

Ați avut o problemă cu zboruri întârziate sau anulări? Poate v-a fost pierdut bagajul sau a fost întârziat? În calitate de pasager aerian, aveți drepturi. Lăsați ca AirAdvisor să se lupte pentru ele, astfel încât să primiți ceea ce vi se cuvine.

Știați că o familie medie poate economisi până la 120 EUR trecând la AirAdvisor de la furnizori mai scumpi?Verifica eligibilitatea

08.11.2023

Înapoi

Apăsa pentru a te abona

Vă vom ajuta să primiți despăgubiri pentru ultimii 3 ani dacă zborul a fost întârziat / anulat sau dacă vi s-a refuzat îmbarcarea.

Verificați despăgubirea

durează câteva minute


4.6 out of 5
"Excellent" - 
14899 reviews